Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to něco jako ty hračky na fotce, ale můžete si ji vymyslet a vyrobit sami. Chce to jen trochu fantazie a hle..hračka je na světě... ;-)

Zavěšená papu:

Vyberte si nějaké trvrdší ovoce nebo zeleninu např.:jablko, mrkev,...vezměte si nějaký tlustší provázek (ale nesmí to být nit, silon) a přísavku (jako jsou třeba na plyšácích). Do ovoce udělejte jehlou vetší dírku a provázek tou dírkou protáhněte. Potom ho zavašte na přísavku. Jednoduše to pak přisajte na sklo v terárku a želvík si i trochu pochutná i trochu zablbne ;-).

Zvoneček:

Je to něco podobného jako to ovoce a zelenina, jen že to je zvonek. Můžete si to i koupit ale vlastní výrobou si můžete vyrobit to, co v obchodech není. Pokud máte zvoneček (ten maličký) nebo rolničku, trochu tlusčí provázek, přísavku, pár korálků..můžeme jít na to. Provázek provlečte zvonečkem (rolničkou) a až to budete mít, tak můžete navléct na provázek nějaké korálky. Potom provázek provlečte přísavkou, udělejte uzlík a hračka je na světě :-).

POZOR:

  • až budete zavěšovat hračku, tak nezapomeňte zkontrolovat hračku zda je dobře zavázaná aby se z ní nerosypaly korálky a želvík to nesnědl
  • když dáte želvičce do terárka zavěšené ovoce, zeleninu, tak ji kontrolujete, aby nezhnila a nebo nebyla suchá. Když se to stane, tak hračku vyhoďte a vyrobte novou ;-)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!